HER İŞİ YAPARMISINIZ???
BRS
DİKKAT: Bu konu 10 yıl önce açılmış. İçerdiği bilgiler eskimiş olabilir!
Öyle alımlar oluyorki şarkları sizin eğitim ve puanınızdan düşük olsa bile başvuramıyorsunuz yada başvursanız bile hiç aklınızda olmaya meslekler.
polis
İtfaiye Eri
zabit katibi
aklıma ilk gelenler...
 30 Ocak 2010, 08:40 
tahsin43
her işi yapmak istesen de yapamıyorsun....sadece mezun olduğunuz bölümden alım yapan kurumları seçmek zorundasınız....
 30 Ocak 2010, 10:19 
BRS
E- Çözümleyici


a) En az lisans düzeyinde öğrenimli olmak,


b) BİM'deki programlama dili ile diğer programlama dillerinden en az iki tanesini ve Java geliştirme ortamlarından (Netbeans, eelipse vb,) en az birisi ile program geliştirmiş olduğunu belgelemek, (Üniversite de almış olduğu ders içeriğini gösterir belge, M.E.B. onaylı programlama kursları veya Microsoft, Sun Microsystems yetkili eğitim merkezinden almış olduğu belgeler)


c) Mesleki tecrübenin belirlenmesinde, Çözümleyici olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4/B maddesi ile 399 sayılı KHK'ye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile SSK'na tabi özel kesimde geçtiği belgelenen hizmet süreleri esas alınır. Ancak, BİM'de çalıştırılacaklarda en az 1 yıl BİM'de programa olarak çalışmış olma şartı aranır.


d) ÖSYM Başkanlığınca yapılan yabancı dil seviye tespit sınavına (KPDS) katılarak ingilizce dilinden en az" D" düzeyinde yabancı dil bildiğini belgelemek. Ancak, yurt dışı veya yurt içinde ingilizce dili ile öğretim yapan üniversitelerden lisans düzeyinde mezun olanlar, yurt içinde lisans düzeyinde öğrenim gördükten sonra ana dili ingilizce olan yabancı ülkelerde ingilizce dilinde master veya doktora yapanlar, ingilizce dilinde TOEFL sınavında en az 173 (veya geçerlilik süresi dolmamış eski dengi) veya İELTS sınavında 6 puan alanların ingilizce dil düzeyleri" D " olarak kabul edilir,


e) 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

bakın bu kültür ve turizm bakanlığının halen yayında olun bir ilanı mesala çözümleyici arıyorlar bundan bahsediyorm
bazen lisans mezunu etfaiye eri alıyorlar mesela
allah herkezin hakkında hayırlısı ne ise onu yaşatsın
 31 Ocak 2010, 06:07 
Sayfalar:  
1
CEVAP GÖNDER: