BİYOLOG ATAMASI
biyolog88
DİKKAT: Bu konu 8 yıl önce açılmış. İçerdiği bilgiler eskimiş olabilir!
Arkadşlar mrb. Aranızda biyolog illaki vardır. Benm sorum şu olcaktı. Kpss biyolog alımları sizce bu sene nasıl olur. Hergün 2 3 saatimi şu netn başnda atamalrla ilgili yorumları okumakla geçiryrum. Dip not: (Burda geçrdğim zamanla ders çlşsam. Full yaparım herhalde) . Kim ne yapmş ne yapmamış. Sonuç içler acısı tabi. Kimi 100 nette atanamzsn gremzsn dyo kimi grer dyo kafamı allak bullak ettiler ya. Ben boşuna mı çlşyrum. Elini vicdanına koyup ta şuraya doğru bişey yazan arkdşmn alnından öpçem vallahi. Aslnda şunu da düşünüyrum insanların kafasını allandırıp bullandırıp motivesinide bozuyolar. Ben böle insanları napayım şimdi. Eğerki böle bişe yapıyolarsada kpss se kadar başlarına taş düşsün. İsyanımda isyanımmm. .
 02 Mart 2012, 18:47 
aysegul88
Biyolog değilim öncelikle onu söyleyim ama kendi bölümüm için de fazlasıyla yüksek puan almam gerektiğini biliyorum buna rağmen oturup saatlerce o ne demiş bu ne demiş ' lerle ilgilenmiyorum çünkü çok anlamsız bi davranış biçimi bu kaldı ki sizden kpds ' den 70 alma şartı yok bildiğim kadarıyla buna rağmen bu endişe ve bu panik seni hiç bir yere götürmez bence. Bu konuyu açarak kendini iyi hissetmek istemiş olabilirsin ama az sonra sizin bölümden biri çıkıp lanet olsun 95 aldım atanamadım yazabilecek birileri çıkarsa ne yapmayı düşünüyorsun diye sormadan edemedim : ) ) Ve 4 ay gibi bir zaman kalmışken bunlar yerine bi kaç soru çözmeyi denemelisin ve en azından temmuz sonuna kadar kulaklarını negatif olan her türlü yoruma kapamalısın. . ( (=
 02 Mart 2012, 19:15 
biyolog88
Öncelikle biyoloji olmayan biri olarakta yazman büyük cesaret. Keşke biyoloji olan ve bu konuda bilgi olan biri yazsydı daha anlamlı olurdu. Etki tepkiyi doğurur bildğin gbi. Etrafımda biyoloji olupta o etkiyi yaratan onca insn varki tepki istemeden oluşuyor. Açıkçası Yermde olmanı istemezdm... Şimdi sana bunların neden böle oldğnu açıklasam burda kalabalktan başka bişe yapmam. Yinede vaatlerin için t. Ederim.
 02 Mart 2012, 21:49 
aysegul88
: ) Ne cesareti yahu sanki devlet sırrı hepimiz yüksek puanlarla atanıyoruz bu kadar önemseme kendini bence : ) Ben ayrıca yardımcı olmaya çalıştım sana eğer mantıklı bi insan olup okuyabilseydin mesajımı asıl sana ben cesaret vermiş olurdum mesajımla. . Orda kötü niyet değil gayet iyi niyetle yazılmış bi mesaj vardı. . Neyse vakit kaybı sen boşver yazdıklarımı endişelenmeye başla 4 ay kaldı ve sizin bölüm 100 ile bile atanamıyormuş : ) iyi günler. .
 03 Mart 2012, 15:04 
biyolog88
Çok komiksin tatlımmm: ) ) sayfayı kirletme fazla
 05 Mart 2012, 02:14 
Sayfalar:  
1
CEVAP GÖNDER: